Профконсультаційний он-лайн захід за участю бюро правової допомоги громадянам

 

31.03.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела он-лайн профконсультаційний захід за допомогою платформи Zoom, разом з начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги громадян - Оленою Боян.

Метою заходу було інформування безробітних осіб про стан ринку праці, легалізацію праці, про послуги центу зайнятості та бюро правової допомоги.

Бюро правової допомоги продовжує проводити семінари для безробітних у напрямку роз’яснення норм чинного законодавства. Особи, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості, як безробітні та такі, що шукають роботу, мають можливість не лише звернутися до фахівців центрів зайнятості за пошуком роботи, а й дізнатися про свої права та механізм їх реалізації, отримати юридичну консультацію. Фахівці бюро надають безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, та консультації не лише з питань трудового законодавства, а й роз’яснюють громадянам питання спадкового законодавства, соціального захисту, інформують з питань сімейного законодавства.

Спеціаліст центу зайнятості розглянула наступні питання:

- Критерії успішного вибору професії;

- Ознайомлення з актуальними професіями на ринку праці в нашому регіоні;

- Надана інформація щодо навчання в Одеському ЦПТО (порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації);

- Як зареєструватись в електронному кабінеті шукача роботи для отримання інформації в онлайн режимі;

- Подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення, вирішення питання легалізації трудових відносин.

Наприкінці семінару  фахівець центру зайнятості і начальник відділу правової допомоги відповіли на запитання присутніх.

Фото без описуФото без опису