До уваги незайнятого населення міста та району!!!

Важко уявити собі  життя без квітів. Вони супроводжують нас завжди та є символом поваги, захоплення, кохання, радості.  Якщо  Ви бажаєте пов’язати своє життя  з цими чудовими рослинами та організувати  квітковий бізнес, рекомендуємо Вам  курси цільового призначення «Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн,  флористичні технології та види флористичних робіт» на базі Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Під час навчання Ви отримаєте всю необхідну інформацію стосовно агротехніки вирощування  квіткових культур, влаштування газонів, економічних та юридичних аспектів квіткового бізнесу та ін.

Вимоги  до кандидатів на навчання:

• Базова або повна загальна середня освіта.

Звертайтесь до фахівців   Білгород-Дністровського міськрайонного  центру зайнятості.  Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський,                                 вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.