Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для категорії безробітних «одинокі матері»

 

18.03.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для категорії безробітних «одинокі матері» разом з інформатором-координатором відділу виплат допомог департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради - Іриною Болтовською.

Досить часто до центру зайнятості звертаються жінки, які самі виховують та утримують дитину без участі батька. Тому на семінарі фахівець центру зайнятості розповіла, про послуги, що надаються особам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості: консультаційна допомога в пошуку роботи, навчання техніці пошуку роботи, складання резюме, підбір роботи, професійна орієнтація. Також відділ активної підтримки безробітних надає унікальну можливість дітям з 14 років отримати якісну, безкоштовну допомогу у виборі професії. Це – тестування, яке можливо пройти в зручний час, онлайн (вдома чи в центрі зайнятості) та отримати консультацію за його результатами.

Інформатор-координатор, Ірина Болтовська, детально розповіла:

  • хто має право отримувати допомогу;

  • вимоги для отримання допомоги;

  • як реалізовуватиметься виплата допомоги;

  • куди звернутися для оформлення та надання допомоги;

Наприкінці семінару  фахівець центру зайнятості та інформатор-координатор відділу виплат допомог відповіли на запитання присутніх.

Фото без описуФото без описуФото без опису