УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я( ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  гр. Новіковій Антоніні Вікторівні щодо відведення    земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка знаходиться на території    Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області .

 

      Керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 33, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, , Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня  2018 року№60-р « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад »,  , беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, розглянувши заяву гр. Новікової А.В. про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   на території  Маразліївської сільської ради,  Білгород-Дністровського району,  Одеської області, сесія  Маразліївської сільської ради 

 ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою гр. Новіковій Антоніні Вікторівні щодо відведення земельної  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  площею 0,25 га,  яка розташована за адресою: с. Полянка, вул. Мар'янівська, №17 на території Маразліївської сільської  ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

 2. Рекомендувати гр. Новіковій Антоніні Вікторівні звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення проекту землеустрою на вищевказану земельну ділянку.

 3. Розроблений та погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою подати на затвердження чергової сесії  Маразліївської сільської  ради. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло  І. В.).

 

       Маразліївський    сільський  голова                                                                                           В.О.Топор

 с.  Маразліївка

        «___»  лютого2021  року

         №   ­­­­______ -VIII