Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці України Писарогло Ірині Володимирівні для ведення фермерського господарства розташованої на території с. Монаші Маразліївської сільської ради  Білгород

Дата: 09.02.2021 11:29

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність  громадянці України

Писарогло Ірині Володимирівні для ведення фермерського

господарства розташованої на території с. Монаші

Маразліївської сільської ради  Білгород-Дністровського

району Одеської області (за межами населеного пункту)

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 31, 32, 81,116,121  Земельного кодексу України,   відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Одеській  області від 07.03.2019 №15-1132/13-19-СГ, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити дію договору оренди в частині оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5120884600:01:002:0254, загальною площею 6,9 га, розташованої на території с. Монаші Маразліївської сільської ради  Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту).

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці України Писарогло Ірині Володимирівні для ведення фермерського господарства ділянки з кадастровим номером 5120884600:01:002:0254, загальною площею 6,9 га, розташованої на території с. Монаші Маразліївської сільської ради  Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту).

3. Передати громадянці України Писарогло Ірині Володимирівні  у власність земельну  ділянку для ведення фермерського господарства з кадастровим номером  5120884600:01:002:0254,   загальною площею 6,9000 га,  розташованої на території с. Монаші Маразліївської сільської ради  Білгород-Дністровського району Одеської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії  Писарогло І.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                               В.О.Топор

с.  Маразліївка

«____» __________ 2021  року