Моє сучасне сьогодні - моє майбутнє завтра.

 

25.01.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний онлайн захід на платформі ZOOM, із залученням соціальних партнерів - відділу обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Одеській області.

Головний принцип діяльності державної служби зайнятості – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, це оцінка потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні.

Спеціаліст центра зайнятості ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, критеріями успішного вибору професії, з актуальними професіями на ринку праці в нашому регіоні, роз'яснила  чинне законодавства про працю, надала інформацію щодо навчання в Одеському ЦПТО. Обговорили шляхи подолання труднощів, які виникають під час пошуку роботи.

Начальник відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Ядвіга Гульнур надала інформацію про вік набуття права на пенсію, порядок отримання довідок ОК-5 та ОК-7.

Наприкінці вебінару  фахівець центру зайнятості і начальник відділу обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Одеській області відповіли на запитання.

Фото без описуФото без опису