УКРАЇНА

                                                           Маразліївська сільська рада

                                          Білгород-Дністровський район Одеська область

                                                                  Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Степанову Сергію Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Маразліївка, вул. Огородня, 2, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Степанова С. Г. щодо надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Маразліївка,  вул. Огородня, 2, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею: 0,25 га громадянину України Степанову Сергію Григоровичу для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Маразліївка,  вул. Огородня, 2,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

          2. Передати громадянину України Степанову Сергію Григоровичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею: 0,25 га, кадастровий номер: цільове призначення 02.01., для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: село Маразліївка, вул. Огородня, 2, Білгород-Дністровського району Одеської області.

          3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Маразліївський    сільський  голова                                                                   В.О. Топор

 с.  Маразліївка

 «    »  лютого   2021  року

  №          VІІІ