Дата: 20.12.2020 10:46

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про внесення змін і доповнень в рішення Маразліївської сільської ради від 22 травня 2020 року № 1428-VІІ «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Чала Тетяні Вікторівні, яка розташована на території Маразліївської сільської ради, за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 15, 22, 81, 116 Земельного кодексу України , ст. ст. 7, 13, 20, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 1-3, 5 Закону України «Про порядок виділення» в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», на підставі рішення Білгород-Дністровського міськрайсуду (справа № 495/2097/17 від 22 червня 2017 року) розглянувши заяву Чала Тетяни Вікторівни, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 1 рішення викласти в такій редакції:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Чала Тетяні Вікторівні, орієнтовною площею 1,74 га за рахунок земель колективної власності колишнього КСГП «Маразліївське», яка розташована в масиві № 11, ділянка № 16/1, на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населенного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Пункт 2 рішення викласти в такій редакції:

2. Землевпорядній організації при розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), передбачити надання громадянці України Чала Тетяні Вікторівні безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 1,74 га ріллі, за рахунок земель колективної власності колишнього КСГП «Маразліївське», яка розташована в масиві № 11, ділянка № 16/1, на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                                             В.О.Топор

с. Маразліївка

«____» грудня  2020 р.