Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про погодження передачі у власність громадянину України

Верісу Віталію Миколайовичу земельної ділянки для

ведення особистого селянського господарства, яка

розташована на території Білгород - Дністровського району

Одеської області (за межами населеного пункту)

Керуючись ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 78, 81, 116, 118, 121, 125, 186 Земельного Кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 р., № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад», Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, затвердженої наказом Держкомзему від 18.05.2010 р., № 376, Положення про Головне управління Держгеокадастру від 20.02.2020р., №53, Маразліївська сільська рада

1. Погодити передачу у власність громадянину  України  Верісу Віталію Миколайовичу    земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  на території Білгород-Дністровського району,  Одеської області згідно Витягу з Державного земельного кадастру  №НВ-5114510602020 від 09.06.2020 року.

2. Передати громадянину України Верісу Віталію Миколайовичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 1,0143 га, кадастровий номер: 5120888200:01:001:0616  цільове призначення 01.03 Для ведення особистого селянського господарства,  яка розташована  на території  Білгород-Дністровського району,  Одеської області ( за межами населеного пункту).

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» листопада 2020  року