Міжнародний день волонтера

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Волонтерство – це не робота. Це на 100 %  покликання, спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде волонтерів вперед.

Завдяки їхнім старанням, десятки, якщо не сотні тисяч людей отримують настільки необхідну їм допомогу. Часто волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям ради порятунку інших. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано.

З нагоди свята Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» привітав волонтерів пробації за активну громадську позицію, невичерпну жагу приносити користь суспільству, чуйність, небайдужість та безкорисливість Олену Смолягович, представника благодійного фонду «Шлях додому» та Світлану Іщенко, лікаря-фтизіатра кабінету довіри КНП «Лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб» Одеської обласної ради».

Дякуємо за внесок у розвиток нашого суспільства, нехай усі Ваші добрі справи неодмінно повертаються вам добром подвійно!

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим відділом може приєднатися до співпраці. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства!

 

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Державної установи «Центр пробації» в Одеській області:

м. Білгород-Дністровський, вул. Тімірязєва, 21, 3 поверх, od12Qprobation.gov.ua

 Фото без опису