Семінар «Торгівля людьми».

 

Торгівля людьми є одним із тяжких злочинів проти людини. За оцінками Організації об’єднаних націй, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів… Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

Тому з метою інформування про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищення  рівня поінформованості та усвідомлення  гостроти проблеми торгівлі людьми 8 грудня 2020 року представником Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб Людмилою Зайцевою для підоблікових осіб Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації проведено семінар на тему «Торгівля людьми».

Під час заходу Людмила Зайцева розкрила суб’єктам пробації зміст поняття «торгівля людьми», ознайомила їх з різними формами, причинами та наслідками  торгівлі людьми, навела  статистику  щодо цього негативного явища у світі та Україні. В доступній та цікавій формі представник центру  донесла до відома присутніх «Міфи та факти про торгівлю людьми»,  обговорила з ними  практичні поради та рекомендації до дій у конкретних потенційно небезпечних ситуаціях, разом розглянули та проаналізували приклади історій потерпілих від фактів торгівлі людьми.

Наприкінці семінару учасники переглянули документальне відео, яке висвітлює проблеми торгівлі людьми і її складові частини та отримали інформаційні буклети відповідної тематики. 

 

 

Білгород-Дністровський  міськрайонний

відділ філії Державної установи

«Центр пробації» в Одеській області

Фото без описуФото без опису