Насильство – «пандемія» ХХІ століття

25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства проти жінок.  Режим соціальної ізоляції, введений  у багатьох країнах, поширив іншу вже наявну пандемію – домашнє насильство. За   декілька місяців карантину згідно даних фонду ООН у галузі народонаселення, випадки насильства зросли на 20%. Безумовно, ця проблема потребує  уваги  на всіх рівнях.

У Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості, в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»,  25.11.2020 об 11.00 відбувся тренінг для жінок «Скажемо насильству «STOP!».

Метою даного заходу стало поглибити знання про насильство, його прояви, види та способи уникнення. Учасниці виконали декілька інтерактивних вправ («Чим ми відрізняємось?», «Міфи та факти», «Дерево насильства»), обговорили  формування  небайдужого  відношення до цього питання,  шляхи запобігання. Не оминули обговорення проблем нелегальної зайнятості та протидії торгівлі людьми.    

До заходу в онлайн-режимі долучилася начальниця відділу «Біляївського бюро правової допомоги» Майя Мосейчук, яка розповіла, куди звертатись у разі домашнього насильства, навела життєві приклади.

Проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення, привернення уваги громадськості до актуальних проблем суспільства,безперечно, пріоритетні завдання для фахівців  Державної служби зайнятості.   

Фото без опису