Навіть у найгіршій долі є можливості

для щасливих змін

Еразм Роттердамський
 

БУДЬМО ЛЮДЬМИ

Ви колись бачили, як легко і швидко хижак зжирає свою здобич? Наскільки він байдужий до відчуттів та почуттів своєї жертви? Як користується лиш тим, що хтось слабший? На привеликий жаль, людина, хоч і визнана Homo sapiens, але її поведінка, дуже часто, не відрізняється від тваринної. Це починається ще в школі – діти ростуть на поняттях: гірше вдягнений – не гідний спілкування, мовчазним – можна керувати, має фізичні вади – привід для насмішок, а тих, хто був  засуджений – обходити «десятою дорогою». Діти виросли, а поняття залишилися тими ж самими. І, якщо ти, не відповідаєш якимось «стандартам» - тебе скоро «зжирають».

17.11.2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела семінар з громадянами, які знаходяться на обліку в пенітенціарній службі, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі

Спеціаліст повідомила присутніх про послуги служби зайнятості, надала перелік актуальних вакансій, ознайомила з можливістю отримати ваучер, освоїти одну з технічних професій в Одеському центрі професійно-технічної освіти, показала відеоролик – «Презентація Одеського ЦПТО», а також повідомила про можливість профорієнтації та відкриття власної справи. Слухачі, з недовірою, реагували на слова спеціаліста – суспільство від них так довго сторонилося, а тут пропонує допомогу?

Дуже важко самореалізуватися, коли в суспільстві тебе не сприймають. Але в житті буває всяке! І ніхто не застрахований від помилок. Давайте відповідати поняттю «Homo sapiens» і будемо трохи людяніші.

Звертайтесь до служби зайнятості і відкрийте для себе – є місце, де Вам завжди раді допомогти!


Фото без опису