Семінар до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію 

насильства щодо жінок.

 

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щорічно, починаючи із 1991 року, цього дня стартує всесвітня Кампанія «16 днів проти гендерного насильства», яка має на меті привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а головне – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології.

Так, 24 листопада 2020 року представником Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб Юлією Вороніною для підоблікових осіб Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації проведено семінар до «Дня боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок». 

Метою даного заходу стало привернення уваги суб’єктів пробації до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

Під час заходу присутні обговорили інформацію про те, що таке домашнє насильство, які існують його види. Дізнались про  відповідальність і наслідки за вчинення насильницьких дій, як вберегти себе та своїх близьких від загрози насильства та мали змогу переглянути тематичні відео сюжети. Також представник центру надала інформацію щодо служб, які можуть надати потерпілим кваліфіковану допомогу правового та психологічного характеру.

Після закінчення заходу присутні мали змогу задати хвилюючі їх питання та отримали роздатковий матеріал за темою.

 

 

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису