Якщо чекати хвилини, коли все, абсолютно все буде готовим,

ніколи не доведеться починати

І.С.Тургенєв

Ви можете все!

На сьогоднішній день Україна переживає не найкращі часи. Пандемія, а, як наслідок, падіння економіки ще довго залишатиме пустотний слід в гаманцях та кишенях наших громадян. Половина роботодавців зупинили, або призупинили свою діяльність, відповідно, - безробіття поширюється і збільшує свої масштаби щодня. Але мало хто розуміє, що може сам стати роботодавцем. Недостатня інформованість та невпевненість в собі – єдине, що відділяє Вас від кращого майбутнього.

17.11.2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі відвідала Мологівську ОТГ, де відбулася зустріч з незайнятим населенням та представниками громади.

Спеціаліст ознайомила присутніх з послугами, що надаються службою зайнятості, з актуальними вакансіями, провела індивідуальне консультування громадян.

Особлива увага була приділена можливості відкриття власної справи за допомогою ЦЗ. Це можливість не тільки «не працювати на дядька», збільшити свій фінансовий дохід, але й самореалізуватися, займатися улюбленою справою.

У страху великі очі, але відважність Вам в допомогу! Змінюйте своє життя вже сьогодні за допомогою служби зайнятості. Ви можете все!


Фото без описуФото без описуФото без опису