«Толерантністьце мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями»

                Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії миру

 

            Щороку 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності (International Day for Tolerance). Саме цього дня 1995 року на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. Під толерантністю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Декларація проголошує «визнання того, що люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним становищем, мовою, поведінкою і цінностями й мають право жити в світі і зберігати свою індивідуальність».

                17 листопада 2020 року старшим інспектором Білгород-Дністровського відділу пробації майором внутрішньої служби Оленою Кузнецовою для під облікових суб’єктів пробації було проведено виховних захід на тему «Толерантність – крок до гуманності».

            Даний захід направлений на розвиток толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості, соціальної групи нації.

         Учасникам було продемонстровано відеоролик «Толерантність в кожній миті», після якого  суб’єкти аналізували які риси їм притаманні а які хотіли би більш розвинути. Вчилися взаємодіяти на засадах поваги та толерантності, досліджували особистий простір у взаємодії з іншими. Засвоювали звички толерантної поведінки  та застосування їх у спілкуванні.

       

Білгород-Дністровський МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису