Зустріч з представником центру зайнятості.

 

З метою надання  профінформаційних консультацій 19 листопада 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела семінар для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі пробації. 

Під час зустрічі провідний фахівець ознайомила присутніх з наявними вакансіями, на які є можливість працевлаштуватися в місті Білгород-Дністровському та Білгород-Дністровському районі,  можливістю реєстрації в службі зайнятості. Повідомила про перспективу отримати ваучер, освоїти одну з технічних професій в Одеському центрі професійно-технічної освіти, показала відеоролик – «Презентація Одеського ЦПТО», а також розповіла про можливість профорієнтації та відкриття власної справи.

Успіх повернення підоблікових до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.

 

 

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису