Презентація «Закладів соціального захисту дітей»

 

     12 жовтня 2020 року в Білгород-Дністровському педагогічному коледжі для студентів третього курсу факультету «Соціальна педагогіка», була проведена презентація на тему «Заклади соціального захисту дітей».  Метою даного заходу стало ознайомлення студентів з закладами соціального захисту, із специфікою професійної діяльності соціальних педагогів в даних закладах, в тому числі в установах пенітенціарної системи. В  заході прийняли участь старший інспектор Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації Олена Кузнецова та психолог відділу Олена Чумак.

       В ході зустрічі майбутні соціальні педагоги мали змогу ознайомитись з практичною діяльністю органів пробації, їх функціями, напрямками роботи, з порядком залучення та організації діяльності волонтерів пробації. Окремо були обговорені аспекти проведення соціально-виховної роботи з неповнолітніми клієнтами пробації.

      Наприкінці заходу студентам коледжу було запропоновано долучатися до волонтерського руху і ставати волонтерами пробації, адже участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, оволодіння знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи.

 

Олена Чумак Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису