Робоча зустріч БО «FREE ZONE»

15 жовтня  2020 року відбулась робоча зустріч БО «100 відсотків життя. Одеса» що представляє інтереси БО «FREE ZONE» в Одеській області з керівництвом  Білгород - Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи  "Центр пробації" в Одеській області та р/ц "12 кроків" .

Під час зустрічі було обговорено:

•  спільний план дій;

• допомога людям, залежним від психо-активных речовин, які змінюють свідомість.

Нагадуємо, всі суб'єкти пробації можуть безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, ВГС, а також отримати консультації з питань, ВІЛ, ВГС, ТБ за адресою, м. Білгорд - Дністровский, вул. Тімірязєва 21.

З 1 жовтня  2020 продовжує свою діяльність проект  "Заради життя" (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.Фото без опису