Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання у рамках програми «Єнергодім»:

• Управителів ОСББ

• Голів ОСББ

• Енергоаудиторів

• Енергоменеджерів

• Інженерів - консультантів

• Інженерів - проектувальників

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів, які компенсуються Державною установою «Фонд енергоефективності» у розмірі 70%.

До організації навчання проектних менеджерів долучився і державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Орієнтовний графік навчання:

з 26 жовтня 2020р. по 30 жовтня 2020р.;

з 16 листопада 2020р. по 20 листопада 2020р.;

з 14 грудня 2020р. по 18 грудня 2020р.

Орієнтовна вартість  навчання на 1 слухача (група 10 осіб) –650 грн.

Вимоги до освіти слухачів: вища інженерно-технічна, будівельна

Результати навчання: сертифікат про проходження навчання в ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ». Термін навчання 36 годин.

Звертайтесь до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості за адресою: Миколаївська 12. Тел.: 0484935861.