Навчання – це зміна здивування розумінням.
 В. Кротов

Немає межі досконалості

За сприяння Державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового Державного соціального страхування України на випадок безробіття, пройти професійне навчання.

28 серпня 2020 року за допомогою провідного фахівця з загальних питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру  занятості Валентини Касаткіної-Белікчі була направлена на короткотермінові курси, за професією «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності» в Одеський  центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, наш клієнт Надія Березанська.

Надія виявила бажання пройти короткотермінові курси для підвищення кваліфікації. По їх закінченню клієнтка планує іще досконаліше виконувати свою роботу та, можливо започаткувати власну справу.

Чудово, коли люди прагнуть до самовдосконалення, це перший крок до зміни нашої планети на краще.