Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 20.12.2019 року № 1210-УІІ «Про затвердження  штатних  розписів  апарату Маразліївської сільської ради, її структурних підрозділів та закладів сільської ради на 2020 рік»

Дата: 29.06.2020 20:29

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, враховуючи рішення сільської ради від 26.02.2020 року № ____-VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 20.12.2019 року №1211-УІІ «Про структури та загальної чисельності  апарату підрозділів  та закладів сільської ради на 2020 рік» Маразліївської сільської ради, її структурних затвердження апарату Маразліївської сільської ради на 2020 рік» із змінами та доповненнями , Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни і доповнення до рішення сільської ради від 20.12.2019 р. №1210 –УІІ «Про затвердження штатних розписів апарату Маразліївської сільської ради, її структурних підрозділів та закладів сільської ради на 2020 рік» із змінами та доповненнями (додаються).
  2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності              (голова Флора В.О.)

Маразліївський сільський голова                                                                   Чумак О.О.

с. Маразліївка

30 червня 2020 року