Робоча зустріч на тему:

«Співпраця відділу пробації та МЦСССДМ»

23 червня 2020 року у Білгород-Дністровському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча зустріч між представниками Центру – директором Тетяною В’язових та начальником Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Наталією Коротковою.

Метою зустрічі було налагодження взаємодії між відділом пробації та ЦСССДМ, забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені                   до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням. 

 В ході наради обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням та складено план спільних дій на ІІ півріччя  2020 року.

На завершення зустрічі сторони відзначили, що мобілізація зусиль, у процесі організації соціального супроводу та надання соціальних послуг – є невід’ємною складовою організації якісного соціального супроводу суб’єктів пробації.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису