Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

 

Про розподіл та передачу вільних залишків

загального  фонду дотації з місцевого бюджету

на здійснення переданих з державного бюджету

видатків з утримання закладів освіти та

охорони здоров`я територіальної громади

Маразліївської сільської ради за рахунок

відповідної додаткової дотації з державного

бюджету, що утворилися на кінець 2019 року

 

      Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 102 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового управління сільської ради Щербенко А.Б. щодо розподілу вільних залишків загального фонду дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я територіальної громади Маразліївської сільської ради за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету, що утворилися на кінець 2019 року у сумі 24 000,00 грн., Маразліївська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

      1. Розподілити  кошти загального фонду  дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я територіальної громади Маразліївської сільської ради за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету, що утворилися на кінець 2019 року на оплату електроенергії закладам освіти територіальної громади Маразліївської сільської ради  у сумі 24 000,00 грн.

     2.Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності ( голова Флора В.О. )

 

 Маразліївський сільський голова                                                                               О.О.Чумак

c. Маразліївка

28 лютого  2020 року

№ ____ - VІІ