Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання  погодження  Головному Управлінню

Держгеокадастру в Одеській області щодо надання

дозволу на  розробку проекту землеустрою  на відведення

земельної ділянки у власність Коновалову Василю

Сергійовичу  для ведення особистого селянського

господарства на території Маразліївської сільської

ради, Білгород-Дністровського району, Одеської

області, за межами  с. Великомар’янівка.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року №60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності  у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», розглянувши лист Головного управління  Держгеокадастру в Одеській області, Маразліївська сільська рада

1. Надати погодження  Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області    щодо надання  дозволу Коновалову Василю Сергійовичу на розробку проекту  землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у власність  загальним розміром 1,0 га в масиві «1а» ділянка №4, на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області, за межами населеного пункту.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва,  екології,  природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В.С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

с. Маразліївка

28 січня 2020 року