Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про  надання в довгострокове

користування терміном на 10 років

земельної ділянки для ведення городництва

гр. Борсалюку Анатолію Антоновичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 36, 124 Земельного Кодексу  України, розглянувши заяву гр. Борсалюка А.А.. про надання  в довгострокове користування терміном на 10 років земельної ділянки для ведення городництва в с. Олексіївка, Зелена, 2, Маразліївська сільська рада,

1. Надати гр. Борсалюку А.А., в довгострокове користування терміном на 10 років земельної ділянки для ведення городництва в с. Олексіївка, Зелена,2 на території Маразліївської  сільської ради.

2. Зобов’язати гр. Борсалюка А.А. у повному обсязі сплачувати земельний податок згідно прийнятих ставок податку за землі сільськогосподарського призначення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва,   екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В.С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                                О.О.Чумак

с. Маразліївка

29 листопада  2019 року