Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про припинення права постійного користування

земельною ділянкою сільськогосподарського

призначення та зарахування її до земель запасу

комунальної власності Маразліївської сільської ради

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,   ст. 12  Земельного кодексу України, враховуючи судову практику у справах, щодо спадкування права постійного користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення селянського (фермерського) господарства, що відображається в постановах Верховного суду України від 25.04.2018 року (справа №399/374/16-ц) та від 22.03.2018 року (справа №552/3951/17), та у зв’язку з фактом смерті громадянина Щербини Івана Кузьмича,  Маразліївська сільська рада,

1. Припинити право постійного користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення селянського (фермерського) господарства та зарахувати земельні ділянки площею 31,5525 га ріллі (кадастровий номер – 5120884200:01:001:0821) та 15,6502 га ріллі (кадастровий номер – 5120884200:01:001:0820), котрі належали на праві постійного користування громадянинові Щербині Івану Кузьмичу, згідно державного акту на право постійного користування землею серії І-ОД № 008554, до земель запасу комунальної власності Маразліївської сільської ради у зв’язку зі смертю користувача.

2. Встановити, що вищевказані земельні ділянки підлягають в подальшому передачі в оренду, шляхом продажу права оренд на земельних торгах.

3. Спеціалісту з земельних питань Ворощук Л.О., внести відповідні зміни в планово-облікові документи та організувати роботу щодо підготовки документів на зазначені вище земельні ділянки до продажу права оренди на земельних торгах.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва,   екології, природокористування та земельних відносин  (голова Коваленко В.С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                               О.О.Чумак

с. Маразліївка

«___» листопада 2019 року