TSIGN

Білгород-Дністровський район Одеська область

Про виділення коштів  з місцевого бюджету громади

на оплату послуг, придбання матеріалів та вугілля

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію сільського голови Чумака О.О., щодо виділення коштів з місцевого бюджету громади на оплату послуг по технагляду по капітальному будівництву спортивного майданчика із штучним покриттям с. Маразліївка, на придбання вугілля для ФАПів громади та придбання державної символіки у сумі 48 485,00 грн., Маразліївська сільська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Виділити кошти з місцевого бюджету громади у сумі 48 485,00 грн:
    1. на оплату послуг по технагляду по капітальному будівництву спортивного майданчика із штучним покриттям с. Маразліївка у сумі 22 485,00 грн.
    2. на придбання вугілля для ФАПів у сумі 14 000,00 грн.
    3. на придбання державної символіки у умі 12 000,00 грн.
  2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (голова Флора В.О).

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

с. Маразліївка

«___» жовтня 2019 року