Фото без опису

У К Р А Ї Н А

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу громадянину України

Звіздуну Івану Семеновичу  на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі 

(на місцевості), яка розташована на території

Маразліївської сільської ради, за межами населеного

пункту (с. Широке), для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

         Керуючись ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,   ст. ст. 15, 22, 81, 116  Земельного кодексу України,  ст. ст. 7, 13, 20, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 1-3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» , на підставі  рішення Білгород-Дністровського міськрайсуду  від 07 серпня  2019 року (справа № 495/2653/19), №провадження 2/495/1663/2019  розглянувши заяву громадянина України Звіздуна Івана Семеновича про виділення земельної ділянки загальною  площею 6,81 га ,  яка розташована в масиві № 29, ділянка №489  на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Маразліївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

       1. Надати дозвіл громадянину України Звіздуну Івану Семеновичу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  загальною  площею 6,81 га, за рахунок земель колективного власності колишнього КСГП «Прогрес», яка розташована в масиві № 29, ділянка № 489 на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

       2. Землевпорядній організації при розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) передбачити надання громадянину України Звіздуну Івану Семеновичу  безоплатно у власність земельної ділянки загальною  площею 6,81 га, за рахунок земель колективної власності колишнього КСГП «Прогрес», яка розташована в масиві №29, ділянка № 489, на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

            3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин  (голова Коваленко В.С.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                                                 О.О. Чумак

с. Маразліївка

«___» жовтня 2019 року

№ ____ - VІІ