Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фіналісти «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

дізналися своїх суперників!

🔹️Сьогодні, 2 червня, на Контрактовій у Києві відбулася урочиста церемонія жеребкування 5-ого всеукраїнського етапу наймасштабніших учнівських змагань країни!

Разом із ведучими долю команд визначали:

- Олексій Кулеба – Заступник Керівника Офісу Президента України

- Матвій Бідний – очільний Міністерства молоді та спорту України

- Олег Верняєв – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики

- Георгій Зантарая – чемпіон світу та Європи з дзюдо

- Сергій Стаховський – український тенісист, Спецпризначенець Центру Спеціальних Операцій «А» СБУ.

- Андрій Воронович – блогер, зірка ТікТок, журналіст проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

«Хочу подякувати всім за той шлях, який ми пройшли. Проєкт надзвичайно важливий, надзвичайно масштабний. Це потрібно нашим дітям, потрібно для нашого майбутнього, для того, щоб діти в такий важливий момент нашої історії розуміли, що таке команда, що таке єдність, що таке перемога.», - сказав Олексій Кулеба.

👉Загалом у всеукраїнському етапі змагатимуться:

• 21 команда з баскетболу серед дівчат

• 22 команди з баскетболу серед юнаків

• 23 команди з волейболу серед дівчат

• 22 команди з волейболу серед юнаків

• 24 команди з футзалу

• 18 команд з черліденгу

• 21 команда зі спортивного орієнтування.

«Це дуже важливий проєкт, який зайшов у кожну школу, в кожен клас, до кожного українського учня, адже в цей час діти мають займатися спортом, мають бути сильними, мають стояти пліч-о-пліч. Це перший сезон, і я впевнений, що з кожним роком ми будемо набирати обертів, проєкт буде масштабуватися. Дякую всім за залученість!» - підкреслив Матвій Бідний.

👉З усіма результатами жеребкування можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту https://scl.gov.ua/, а переглянути, як усе відбувалося можна за посиланням: https://youtube.com/watch?v=zq-hahHfaYY

🔵Відзначимо, що переможці та призери проєкту отримають супер приз – поїздку у літній оздоровчий табір «Пліч-о-пліч». Окрім відпочинку на дітей чекатиме безліч активностей і цікавинок у сфері спорту та неформальної освіти.

ℹ️Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - програма Президента України. Це наймасштабніші змагання країни серед школярів. Учнівські команди (на початку проєкту їх було 29 055, це більше 300000 дітей) вже здолали 4 етапи: шкільний, територіальний, районний, обласний. Попереду – 5-ий етап – фінальний. Він відбудеться у столиці країни з 12 до 17 червня. Саме тоді буде визначено найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у 5 видах спорту.

#scl_odesaregion