За розпорядженням сільського голови, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів Маразліївської територіальної громади у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності жителів громади.

Провести на території Маразліївської територіальної громади з 20.03.2024 року по 20.05.2024 року двомісячник з наведення належного санітарного порядку і благоустрою населених пунктів громади.

19 квітня 2024 року провести " День довкілля " з благоустрою територій Маразліївської громади для виконання заходів, спрямованих на забезпечення санітарного стану територій громади.

Керівникам підприємств, установ, організацій, загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, які знаходяться на території Маразліївської громади, приватні та прилеглі до них території, власні подвір'я.

Возможно, это изображение карта и текст