Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

Центр протидії дезінформації застерігає: надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України

ℹ️ ЦПД звертається до громадян, представників ЗМІ та лідерів громадської думки: ми боремося проти хитрого та підступного противника, який вивчає наш інформаційний простір для вчинення подальших терористичних дій проти України.

❗️Не поширюйте жодної інформації про роботу підрозділів протиповітряної оборони та дотримуйтесь простих правил оприлюднення інформації:

🔻 Не розповсюджуйте інформацію без відома офіційних структур щодо підготовки та ведення ЗСУ бойових дій;

🔻 Не транслюйте/знімайте переміщення військової техніки;

🔻 Не фіксуйте місця обстрілів та роботу ППО;

🔻 Не повідомляйте інформацію про місця виробництва/збуту нових видів озброєння.

❌ Розповсюдження даних матеріалів шкодить обороноздатності країни та карається позбавленням волі на строк від 3 до 12 років, в залежності від ступеня тяжкості злочину.

Працюйте задля перемоги, а не на користь ворога!