Білгород-Дністровський район Одеська область

Про затвердження Програми

«Здоров’я населення Маразліївської

територіальної громади»  на 2024 рік

Відповідно до пунктів 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  сільська рада

1.Затвердити Програму «Здоров’я населення Маразліївської територіальної громади» на 2024 рік (далі – Програма), що додається.

2. Відділу з питань соціального захисту населення Маразліївської сільської ради забезпечити організацію виконання заходів Програми та прозвітувати про хід її реалізації в кінці року.

3. Фінансовому управлінню Маразліївської сільської ради передбачити асигнування на реалізацію заходів Програми, відповідно до фінансового забезпечення програми  з коштів  місцевого бюджету (додаток 2).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Маразліївської сільської ради з гуманітарних питань (голова комісії – ЗАЄЦЬ С.В.).

Сільський голова                                                                        Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«22» грудня 2023 року