Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації  із землеустрою

щодо проведення інвентаризації   земель

з метою формування земельної ділянки

комунальної власності Маразліївської сільської

ради орієнтовною площею 6.8 га

на території Маразліївської сільської ради

( за межами населеного пункту с. Долинівка)

Відповідно до  статей 12, 83, пп. 27, 28 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану»  від 24.03.2022року №2145, Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Маразліївської сільської ради

1.Провести  інвентаризацію  земель з метою формування земельної ділянки

комунальної власності Маразліївської сільської ради орієнтовною площею 6.8 га на території Маразліївської сільської ради (за межами населеного пункту с.Долинівка)

2. Відділу земельних відносин Маразліївської сільської ради замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації  земель площею 6,8 га на території Маразліївської сільської ради і надати її для розгляду та затвердження в порядку передбаченому чинним законодавством, на чергову сесію сільської ради.

3.Оплату послуг з проведення землевпорядних робіт здійснити з джерел незаборонених чинним законодавством.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва,та архітектури (голова комісії  ПИСАРОГЛО І.В.)

Сільський  голова                                          Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка