В порядку денному стояли найболючіші питання громади по детінізації та легалізації заробітної плати, невиконання підприємствами норм.чинного законодавства ст.288 п.4 Податкового кодексу України та необхідність оформлення одноосібників, які обробляють більше 30га землі як ФОПи або юридичні особи-підприємці.

На засіданні робочої групи були присутні представники:

- Білгород-Дністровська районна військова адміністрація, за представниками ДОМЧИНСЬКА Тетяна - перший заступник голови та МЕДУШІВСЬКА Олена – головний спеціаліст відділу економіки та агропромислового розвитку;

- Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області, за представником КРИЖАНІВСЬКА Олена - головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансового-економічного управління;

- Причорноморський відділ податків та зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС в Одеській обл., за представниками БАЗИЛЕНКО Тетяна – головний державний інспектор та ЛІСОВСЬКА Оксана – старший держаний інспектор;

- Головне управління Держпраці в Одеській області , за представником МИХАЙЛОВСЬКИЙ Олександр - уповноважена особа Південного управління Держпраці.

Першим питанням порядку денного було вирішення питання детінізації та легалізації робочої сили по підприємству ВАТ "Октябрський", який на протязі багатьох років не оформляє належним чином трудові відносини зі своїми працівниками, що на даний час не дає змогу людям вийти на пенсію, адже за них підприємство не сплачувало податки та збори до місцевого та державного бюджету, в тому числі до Пенсійного фонду України .

За поданням Домчинської Тетяни Іванівни та Михайловського Олександра Олександровича було поставлено завдання перед директором ВАТ "Октябрський" Гусаровим Ігорем Михайловичем в термін до 14 квітня 2023 року офіційно працевлаштувати всіх робітників підприємства та прозвітувати про пророблену роботу на засіданні наступної робочої комісії на 20 квітня 2023 року, та не менш важливе завдання було від Крижановської Олени(представник пенсійного фонду) подати всі уточнені звіти за попередні роки по людям та сплатити по ним податки та збори для виходу їх на пенсію.

По питанню податкового боргу по орендній платі підприємствами ТОВ "Україна-2017" в особі Кутової Валентини Федорівни та ПП "Топаз" в особі Маковського Анатолія Олександровича було вирішено в термін до 10 днів подати до Господарського суду Одеської області про стягнення податкового боргу та розірвання договору оренди в звязку з порушенням норм чинного законодавства ст.288 п.4 Податкового кодексу.

Третє питання засідання робочої групи було піднято в звязку з моніторингом виконання зобовязань одноосібниками, які обробляють більше 30га землі в тому числі Паї та ОСГ та не виконують норми розділу ІV Податкового кодексу України в частині подання декларації за результатами річного декларування в 2022році за 2021 рік. Та необхідність в 2023 році виконання ними ст.38 п.1 Податкового кодексу України про Мінімальне Податкове Зобовязання.

Начальником фінансового управління Маразліївської сільської ради Городецькою Анною було здійснено доповідь та надано всі підтверджуючі документи по кожному питанню.

Було покладено обов’язки та терміни виконання затверджених рішень по кожному питанню порядку денного на представників апарату та структурних підрозділів Маразліївської сільської ради.