У зв’язку з цим 23 лютого 2023 року у Білгород-Дністровській філії Одеського обласного центру зайнятості для осіб 45+ був проведений груповий профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів: фахівця головного управління Пенсійного Фонду України.

Крижанівська Олена – фахівець Головного управління Пенсійного Фонду України в Одеській області надала змістовну консультацію про особливості обчислення страхового стажу, терміни та умови виходу громадян на пенсію, вплив заробітної плати на розрахунок пенсійного забезпечення. Рекомендувала контролювати сплату страхових внесків роботодавцем у реєстрі застрахованих осіб за допомогою онлайн-сервісів Пенсійного фонду України: СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг.

Кар’єрний радник філії Оксана Долготер поінформувала безробітних щодо основних послуг служби зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями. Звернула увагу на можливість отримати нову професію або підвищити кваліфікацію в Одеському ЦПТО, отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Надала роз’яснення щодо можливості відкриття власної справи за рахунок держави.

Метою подібних заходів є підвищення рівня поінформованості клієнтів служби зайнятості з питань пенсійного забезпечення.

Фото без опису

Фото без опису