18 січня 2023 року голова Маразліївської сільської ради Віктор ТОПОР та заступник сільського голови Іван ЯВОРСЬКИЙ взяли участь в відео-селекторній нараді з головами територіальних громад яку провів голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ.

В порядок денний селекторної наради входили найактуальніші питання, а саме:

1. Інформування населення територіальних громад району щодо ситуації з обмеженням електропостачання внаслідок збройної агресії російської федерації;

2. Забезпечення охорони правопорядку під час святкових богослужінь Богоявлення Господнього (Водохреща) у Білгород-Дністровському районі;

3. Стан облаштування додаткових «Пунктів незламності» у територіальних громадах Білгород-Дністровського району.

В результаті розгляду даних питань усім причетним були надані відповідні доручення.

«ПРАЦЮЄМО ДАЛІ»

#Маразліївська_громада