Під час експлуатації та розміщення генераторів необхідно виконувати загальні вимоги, а саме:

1. Не допускається експлуатація дизельних (бензинових) генераторів в житлових приміщеннях (під час роботи генератор виділяє чадний газ, який є небезпечним для життя). Генератор необхідно використовувати тільки на відкритому повітрі.

2. Генератор, який буде встановлено для використання, повинен бути заземлений відповідно до вимог виробника.

3. При розміщенні генераторів у спеціально відведених приміщеннях, останні повинні бути забезпечені належною вентиляцією та відокремлені від суміжних приміщень глухими протипожежними стінами.

4. При встановленні в приміщені генератора відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) повинна бути не менше 6 метрів. Під час роботи генератора зовнішнє обладнання нагрівається до високих температур у зв’язку з чим горючі матеріали, що поблизу розташовані, можуть спалахнути.

5. Приміщення або установку необхідно забезпечити первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) відповідно до Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15.01.2018 року № 25.

6. Підключення обладнання до електромережі повинен здійснювати кваліфікований спеціаліст.

7. Заправлення електрогенератору здійснювати виключно при вимкненому та охолодженому двигуні.

8. Робити перерви в роботі генераторів, передбачених паспортом виробника. Рекомендовано відключити через 4-5 годин безперервної роботи, понад 30 хвилин.

9. Забороняється об’єднувати генератори у ланцюг.

Нет описания фото.