Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 7 человек, люди стоят и люди сидят

29 листопада поточного року в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації відбулась робоча нарада з головами територіальних громад під головуванням очільника райдержадміністрації Василя САМОКИША, за участі першого заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ.

У нараді також взяли участь керівники підрозділів поліції, ДСНС, територіальних органів виконавчої влади.

На розгляд наради були винесені питання, що потребують особливої уваги з боку органів місцевого самоврядування, а саме: облаштування «Пунктів незламності» у Білгород-Дністровському районі, забезпечення їх резервним живленням, запасом палива, води, продуктів, медикаментів; стан використання освітньої субвенції 2021-2022 рр. територіальними громадами району; підготовка додаткових місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб, створення трудових архівів та інші організаційні питання.

Окремо очільник райдержадміністрації наголосив на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громад, закликав відповідальних осіб своєчасно розповідати людям про заходи, що вживаються задля відновлення енергетичної спроможності держави, не допускати паніки та хаосу серед жителів району, попереджати розповсюдження недостовірних даних.

За результатами наради головам територіальних громад були доведені відповідні доручення.