Листівка зі словом "Вітаємо!"

Шановні працівники служби соціального захисту населення, з вдячністю у серці та повагою вітаю вас із професійним святом!

День працівника соціальної сфери – це свято всіх, хто присвятив себе відповідальній та благородній професії. Мабуть, жодна з них не потребує стільки душевних сил, самовіддачі, милосердя та енергії. На вас покладено високу відповідальність – піклуватися про тих, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами, кому потрібна підтримка.

Дякую вам за вірність професії, за милосердя та любов до людей. Нехай нагородою за вашу благородну працю будуть благополуччя та щасливі очі тих, кого ви підтримали у скрутну хвилину. Міцного вам здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та благополуччя!

Сільський голова Віктор ТОПОР