До вашої уваги інформація щодо надання матеріальної допомоги особам постраждалим від збройної агресії російської федерації.

Матеріальна допомога надається особам, які зазнали поранень та/або члени сім’ї яких загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Одеської області. Матеріальна допомога постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації, та інших воєнних конфліктів надається одноразово на родину у разі загибелі членів сім’ї та за кожну постраждалу особу за рахунок коштів обласного бюджету Одеської області.

Розмір матеріальної допомоги, передбаченої цим розділом становить у разі:

– загибелі членів сім’ї – 100 тисяч грн. на сім’ю;

– тяжкого поранення особи (в тому числі з ампутацією або без неї) – 50 тисяч грн;

– поранення середньої тяжкості особи – 20 тисяч грн.

Для отримання матеріальної допомоги заявникам необхідно написати заяву на ім’я Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка або на ім’я голови Одеської обласної ради Григорія Діденка.

? Перелік необхідних документів, що додаються до заяви, надано за посиланням до цього відео: https://docs.google.com/…/10K2g7UJ5hiyhyom2TtEZ…/edit…