Фото без опису

ЄФРОСИНІЯ ДМИТРІВНА ШЕВЧЕНКО

Фото без опису

Народилася 20 лютого 1936 року. Трудову діяльність розпочала зі школи-інтернату села Тузли на посаді вчителя української мови та літератури. Закінчила Одеський державний інститут ім. І.І.Мечникова. Була завідуючою дитячого садка села Тузли. Колишня голова Тузлівської сільської ради 1994-1998 рр.

На сьогодні Єфросинія Дмитрівна є головою ветеранської організації Тузлівської сільської ради, керівник вокального ансамблю «Джерело», керівник історико-краєзнавчого музею на безоплатній основі.

За професіоналізм, працелюбність та за високі досягнення у навчанні й вихованні підростаючого покоління, за активну позицію у громадсько-суспільному житті та творчі здобутки Єфросинія Дмитрівна неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами, Грамотами і Подяками Міністерства освіти, Відділу освіти райдержадміністрації та Тузлівської сільської ради.