Юні артисти студії «Теремок» з Білгорода-Дністровського підкорили велику сцену

Дата: 14.02.2022 16:21

У місті Києві з 4 по 7 лютого проходив завершальний етап двохтурового ІX Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену». Місто Білгород-Дністровський представляла зразкова музично-драматична студія «Теремок» комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості», художній керівник Валентина Поцелуєва, музичний керівник Артем Акопян. Юні театрали представили на розгляд глядачів та журі виставу «Невеста с приданным» и «Женщины Бергмана».

Найвищу оцінку отримали вистави студії за виконавську майстерність, відповідність репертуару віковим особливостям виконавців, сценічність, підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу, артистизм, розкриття художнього образу, за що були нагороджені диплом першого та другого ступенів та стали переможцями в номінаціях «Краще розкриття психологічно-жіночої теми» та за кращу хореографію у виставі «Невеста с приданным».

Наприкінці нагородження керівникам вручили подяки за копітку і наполегливу справу, створення умов для творчої самореалізації учасників. Тож бажаємо юним акторам нових злетів у сучасному театральному мистецтві!