До відома аграріїв та бджолярів!

*Анонс онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл*

    Під час наради обговоримо алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

*Мета* – забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

*Дата* 17 лютого 2022 року

*Час* 15:00 – 16:30

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

*Формат заходу* онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м.Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY

*Учасники (бджоляри та фермери)* для безпосередньої участі в нараді в приміщенні громади *реєструються за посиланням*  https://farmers.org.ua/form-request/ *до 12:00 16 лютого 2022 року*.

*Громади реєструються* на нараду за посиланням https://communities.org.ua/usaid/public/form-request/ *до 15:00 14.02.2022 року*.

Після реєстрації відповідальний в громаді за організацію заходу запросить учасників у приміщення громади на нараду, або, у разі карантинних обмежень, можна буде переглянути нараду на YouTube-каналі ПроLand.