Ольга Захарова, директорка з корпоративних комунікацій ДТЕК, про місію спільноти «Бізнес без бар’єрів» 

«Для ДТЕК інклюзивність та безбар’єрність – це в першу чергу створення атмосфери довіри, повернення до людяності та розуміння потреб людини, яка поруч з тобою. Дослідження свідчать, що зазвичай в нашому суспільстві не говорять про те, що люди мають якісь порушення – слуху, зору, - не говорять, що вони люди з інвалідністю, бо це не прийнято, і може якось їм завадити, завадити їхній кар’єрі та реалізації.

Це жахливі речі насправді. Ми з вами, наші батьки, дідусі і бабусі, пережили величезну травму тоталітарного суспільства, де людяність була знищена. І величезна місія «Бізнесу без бар’єрів», ініціативи та того руху, який зараз починається в Україні, – це повернення в суспільство толерантності та людяності».

 Нагадаємо, велика зустріч представників компаній, які входять до спільноти «Бізнес без бар’єрів», відбулася в рамках тижня «Інклюзивності та Різноманіття» від Данон Україна.

«Бізнес без бар’єрів» – ком’юніті великих українських та міжнародних компаній, які згуртувалися навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

#бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

Суспільна безбар'єрність — рівний доступ до культурних заходів, дозвілля та  можливості самовираження – Мінрегіон