Білгород-Дністровський район Одеська область

Про надання соціальних послуг за рахунок

бюджетних коштів КЗ «Центр надання

соціальних послуг»  Маразліївської

сільської ради Білгород-Дністровського

району  Одеської області

Відповідно до статті 46 Конституції України, статей 26,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», пункту 21   Порядку організації надання соціальних послуг затвердженого Постановою КМУ від 1 червня 2020 р. № 587, враховуючи висновки постійних комісій ради, та з метою забезпечення населення якісними соціальними послугами, Маразліївська сільська рада

1. Звільнити, за рахунок бюджетних коштів, осіб, що потрапили в складні життєві обставини, від плати за надання соціальних послуг Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Маразліївської сільської ради на протязі 2022 року.
  2. Рішення набирає чинності з 10.02.2022 р. і діє до 31.12.2022 р.
  3. 3.Організацію виконання цього рішення покласти на директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Маразліївської сільської  ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Маразліївський сільський голова                                                                           Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«    » лютого 2022 р