Возможно, это изображение (1 человек и в помещении) 

 

«Як знайти себе у мирній праці – це питання актуальне для багатьох ветеранів бойових дій. Забажавши змінити професію, більшість колишніх військовослужбовців зіштовхуються з проблемами швидкої інтеграції у цивільне життя, пошуку можливостей для професійного зростання. 

31 січня 2022 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний онлайн-захід для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Захід проведено з метою ознайомлення з послугами Державної служби зайнятості, визначення шляхів адаптації колишніх воїнів до потреб ринку праці, вирішення питань їх соціального захисту та психологічної підтримки.

Учасникам вебінару була запропонована  допомога в навчанні, розвитку кар’єри, профорієнтації.  Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна ознайомила присутніх  з послугами служби зайнятості для демобілізованих учасників АТО/ООС та колишніх військовослужбовців, а саме:

- пошуком роботи;

- допомогою у підборі професії або спеціальності (профорієнтацією);

- професійним навчанням та підвищенням кваліфікації;

- як започаткувати власний бізнес за сприяння служби зайнятості;

-порядком  та умовами отримання ваучера на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Семінар відбувся у форматі конструктивного діалогу, в результаті якого присутні отримали відповіді на всі запитання. 

В умовах сьогодення подібні заходи вкрай важливі, адже вони дають змогу даній категорії громадян повернутися до професійної діяльності, можливість повноцінно працювати, отримувати гідну заробітну плату, брати активну участь у суспільному житті.