Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Радниця - Уповноважена Президента України з питань безбар'єрності

28 January, 18:15  · 

Про безбар’єрність, як нову суспільну норму, говорили під час зустрічей з громадськими активістами, громадськими організаціями, освітянами, представниками медичних закладів, комунальних підприємств, соціальних служб міст Славутича та Ужгорода.

Зокрема, обговорили актуальність нового освітнього серіалу «Безбар’єрна грамотність». Адже сьогодні в українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. Як відповідь - дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які спонукають до подальших обговорень та починають впливати на порядок денний.

Тому в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської на державному порталі Дія.Цифрова освіта розміщено освітній серіал «Безбар’єрна грамотність». Курс знайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Посилання на серіал https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy

А яка ваша думка про серіал «Безбар’єрна грамотність»?