Нет описания фото.

А ви могли б зрушити з місця літак? Ми, наприклад, ні. Навіть якщо зберемось усією командою – не вийде.

???????? Це обмежені можливості!

Є у нас колега, яка приїжджає в офіс на півтори-дві години раніше. Каже, у ранкові години працюється продуктивніше.

???????? Це її особливість!

Ще одна наша колега страждає, бо новий сезон її улюбленого серіалу не такий цікавий, як попередній.

???????? Страждає, тобто має переживання.

До чого ми це?

Неможливо «страждати на інвалідність» – є такі види порушень, з якими людина живе упродовж життя, але це не перетворює його на суцільні муки.

Особливості, особливі потреби та обмежені фізичні можливості є у кожного з нас. Тому вживати ці слова, коли говоримо про людей з інвалідністю, абсолютно недоречно ?

Більше про толерантне спілкування – в «Довіднику безбар’єрності» ?? https://bf.in.ua

Нагадаємо, «Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олена Зеленська. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Аналітичну та технічну підтримку проєкту надавала Безбар'єрність. Упорядниця Довідника – Тетяна Касьян, ілюстраторка – Ольга Дегтярьова. Партнерами проєкту виступили ДТЕК, Данон Україна, Fairmont Grand Hotel Kyiv, 1+1 media, Доступно.UA, Happy Today, Inka, Громадський Рух «Соціальна єдність».

#безбарєрність #barrierfree #bezbariernist