ЗА ІНІЦІАТИВИ ПЕРШОЇ ЛЕДІ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ МІНЦИФРА ПРЕЗЕНТУЄ ОСВІТНІЙ  СЕРІАЛ «ДЕРЖАВА БЕЗ БАР'ЄРІВ» – Одеська обласна державна адміністрація

В Україні проживає майже 2,7 мільйонів людей з інвалідністю, 7,2 мільйонів людей старше 65 років, щороку приблизно півмільйона стають батьками. Це значить, що майже третина населення України періодично звертаються за адміністративними послугами. Тому вкрай важливо, щоб шлях до отримання цієї послуги був зрозумілим, доступним та безбар’єрним. Так формується репутація державних службовців, так з’являється довіра до держави загалом та органів влади всіх рівнів.

Тому важливо, щоб публічні службовці першими впроваджували безбар’єрність, як нову суспільну норму та гарантували доступність та зручність для всіх громадян без виключення.

Для впровадження принципів безбар’єрності під час комунікацій в роботі органів влади та формування довіри між громадянами та представниками влади, пропонуємо переглянути новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта — «Держава без бар’єрів».

https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government

До вашої уваги шість серій серіалу, у яких розповідається, як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, як застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень, що призводить до формування стереотипів та як уникати упередженості в роботі. Також йдеться про протидію дискримінації під час працевлаштування на публічну службу.

Перша серія освітнього серіалу - за участі першої леді Олени Зеленської.

Просимо поширювати серіал поміж друзів, колег та знайомих!

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» у партнерстві з офісом Радника-уповноваженого Президента України з питань безбар'єрності, НАДС, Безбар'єрність, представників громадянського суспільства та експертів з інклюзивності за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, який фінансується МЗС Данії.

#безбарєрність